موزه ها

موزه ها
همان گونه که می دانیم، موزه‌ها ، گالری‌ها و اماکن تاریخی و فرهنگی معمولا محل نگهداری آثار با ارزشی است که متعلق به تمام جامعه بشری و همه‌ی نسل‌ها است. از این روی باید از مراکز نگهداری این آثار بی همتا بشدت نگهداری و مراقبت شود.ساختمان های تاریخی و موزه ها و آثار نگهداری شده در موزه بشدت نسبت به دما و رطوبت حساس هستند. میزان دما و رطوبت این اماکن همواره باید مدیریت شده و در شرایط استاندارد و مطلوب قرار داشته باشد.زیان های ناشی از رطوبت و دمای غیر استاندارد گاهی می‌تواند به قیمت آثار تاریخی و میراث فرهنگی تمام شود که متعلق به تمام جامعه بشری و همه ی ادوار تاریخی است.

دیتالاگر دما و رطوبت آرمان الکترونیک پرداز جهت پایش و رصد میزان دما و رطوبت موزه‎ها و اماکن تاریخی طراحی شده است.این دستگاه قابلیت این را دارد تا میزان دما و رطوبت را بصورت همیشگی و ۲۴ ساعته پایش نماید.
ارسال وضعیت دما و رطوبت با پیامک
دستگاه دیتالاگر ثبت دما و ثبت رطوبت آرمان الکترونیک پرداز دارای سنسورهای بسیار حساس به دما و رطوبت می‌باشد و بصورت همیشگی در حال پایش کمیت دما و رطوبت محیط موزه و گالری می باشد. این سنسورها میزان دما و رطوبت را به دستگاه دیتالاگر ثبت دما و رطوبت ارسال می کند و در دستگاه ذخیره می‌کند. در صورتی که میزان دما و یا رطوبت از بازه و رنج تعین شده بیشتر و یا پایین تر برود، دستگاه اقدام به ارسال هشدار محیطی و همچنین هشدار پیامکی می‌نماید.

slot bet 100 perak

slot mahjong

slot777

spaceman

https://www.orbiscoworking.com/

https://www.sandbankstrailerrentals.com/

slot bet 100 perak

mahjong

https://celtacerveceria.com/